Sıkça Sorulan Sorular

Pro Plus Temizlik hakkında sıkça sorulan sorular

Pro Plus Temizlik Firması hangi bölgelere hizmet vermektedir?

Ankara'da faaliyetini sürdüren Pro Plus, bölgenin en güçlü temizlik şirketi olarak gösterilmektedir. Ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, Avm temizliği, okul temizliği alanları için Ankara'da hizmet verilmektedir.

Temizlik ürünleri temini nasıl yapılmaktadır?

Aldığınız hizmete göre bu durum değişmektedir ancak talebiniz doğrultusunda temizlikte kullanılacak ürünler bizim tarafımızdan veya sizin temin etmeniz ile gerçekleştirilmektedir. Temizlik ürünlerinin tarafımızdan kullanılmasında son derece kaliteli malzeme kullanımı gerçekleştirilmektedir. 

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Dış cephe temizliğinde Pro Plus tarafından gönderilen personellerimiz ile temizliğin yapılacağı alan da keşif yapılmakta olup sonrasında işlem gerçekleştirilmektedir. Dış cephe de temizliğin yanı sıra güvenliğinde alınması gerekmektedir. Biz yaptığımız işin ciddiyetinde olarak sizlerin temizleme işlerinde daima yanınızdayız.

Pro Plus Temizlik hangi hizmetleri vermektedir?

  • Ofis Temizliği, Ev Temizliği
  • Dış Cephe ve Cam Temizliği
  • İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği
  • Villa ve Yazlık Temizliği
  • Okul temizliği, Avm Temizliği

Ev temizliği nasıl yapılmaktadır?

Ev temizliğini, deneyim ve tecrübelerimiz ışığında oluşturduğumuz belirli bir plan ve program çerçevesinde yerine getiriyoruz. Operasyon merkezimizden sevk ve idare edilen, bir ekip liderinin de sorumluluğunu aldığı profesyonel ekiplerimiz, size, temizlik konusunda, elinden gelen en kaliteli hizmeti vermek için gayret gösteriyor.

İnşaat sonrası daire temizliği nasıl yapılıyor?

Güven ve kaliteyi benimseyen şirketimizde inşaat sonrası daire temizlikleri son derece titizlik çerçevesinde yapılmaktadır. İnşaat temizliği kaba ve uğraştırıcı olduğundan ekibimizi buna göre belirlemekteyiz. İnşaattan çıkan atıklar ise tarafımızdan toplanıp gerekli alan düzenlemesine özen gösterilmektedir.