Ofis Temizliği

Ankara Ofis Temizliği

Ankara Ofis Temizliği

İş yerlerindeki çalışanlar pis bir ortamda motive olamazlar. Temizlik çalışanlar tarafından yapılması istendiğinde personel bunu bir yük olarak görmekte ve işine de tam yoğunlaşamamaktadır. Bu üretilen hizmet yada ürünü etkilemektedir.

Temizlik hizmeti şirketlere devredilmesi halinde profesyonel personeller tarafından daha uygun maliyetler ile işletmeye sunulabilmektedir. Bu üretimede pozitif yönde etki yapmaktadır.

Ankara da ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız 2018 yılında sektör içerisine girmiştir. Ofis temizliği hizmetlerinde gerek günü birlik belli periyotlarla mobil ekiplerimizle gerekse meslek içi eğitim almış sözleşmeli daimi personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Şirketimizce sgk lı olan personellerimizin tüm resmi sorumlulukları firmamıza aittir. Ayrıca aldığınız hizmet karşılığı fatura kesilerek bu bedel firmanıza gider olarak vergilerden düşülebilmektedir.

Ankara ofis temizliği yapan şirketler arasında bulunan firmamıza gerek bilgi almak gerekse fiyat alabilmek için 0 312 481 32 45 ve 0 530 501 03 90 nolu telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.