İnşaat Sonrası Temizlik

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

Ankara Ev Temizliği

Yeni bir ev yaptırdınız ya da evinizin tadilat sonrası ihtiyacı varsa bu çok zor bir iştir. Harç kalıntıları, duvarların kazıntıları, boya ve badana kalıntıları, zemin döşenirken bırakılan artıklar, yeni pencerelerin etiketleri, fayansların üzerinin temizlenmesi gibi birçok zor işle uğraşmanız gerekir. Ancak bu çok zor bir iştir. Kişilerin tek başın yapabileceği bir iş değildir. Ayrıca bu ağır kalıntıların temizleme usulü vardır bu konuda bilgi sahibi olunmadan sürekli boşa harcanan zaman olur.

Örneği en zoru pencerelerin etiketini çıkarmaktır günlerce uğraşabilirsiniz. Ama bir temizlik personeli bunu kolayca nasıl ve hangi deterjanla çıkarılacağını bilir. Bu nedenle hem aldığı işi kısa sürede teslim eder.  Hem de bunu yaparken bilinçsiz biri kadar yıpranmaz. Harç artıklarını temizlemek de çok zordur. Yere yapışıp kalan ve tabakalaşan harç kalıntılarını herkes temizleyemez. Temizlik firmasından gelen uzman ekip ise bu işi kolayca başarır. Çünkü tecrübe ve bilgisi vardır. Boya kalıntılarını çıkarmak da özen ister. Bunun için de hangi temizlik ürününü kullanacağınızı bilmeniz gerekir.

Ankara inşaat sonrası temizlik işlerinizi muhakkak temizlik şirketine yaptırmalısınız. Kendiniz deneyerek günlerce içinden çıkamazsınız. Bunun nedeni bu kalıntıların zor olmasıdır. Ayrıca çok ağır ve tabakalaşmışlardır. Etrafta ağır harç ve tuğla artıkları, tesisat malzemelerinin kalıntıları gibi birçok malzeme artığı bulunur. Öncelikle bunların yüzeyde olanları toplanmalı ve süpürülmelidir. Kalan sert tabakaları çıkarmak için uygun yöntem bilinmelidir. Bunu temizlik firması çalışanları çok iyi bilir. Sert tabakalar çıkarılınca camların etiketleri çıkarılmaya çalışılmalıdır. Bunları kolay çıkarmaya yarayan deterjanlar vardır. Bunlar temin edilmelidir. Yoksa günlerce uğraşsanız da bir sonuç elde edemeyebilirsiniz. Ankara inşaat sonrası temizlik işleri zor ve yorucudur. Bu nedenle bu işi ehline bırakmanız size daha yararlı olacaktır.

Belirttiğimiz çalışmalar, inşaatınızdan sonra evinize veya ofisinize yerleşeceğiniz de içinize sinmesi ve rahatlıkla en dip köşelerde bile toz, kalıntının bulunmaması içindir. İnşaat sonrası temizlik hizmetini Pro Plus güvencesi ile almanız sizlere hem zaman kazandıracak olup hem de kaliteyi yaşayacağınızı hissettirecektir.